Naše služby

Cílem Autoskautu je zajišťování kompletního servisu v oblasti prodeje a koupě vozidel. Naše vize je přesměrovat všechny starosti s tím spojené na nás a naše technologie.

ADMINISTRATIVNÍ FULL SERVIS

Veškerou administrativu včetně přepisu vozidla vyřídíme za vás. Můžete tedy zapomenout na tyto starosti.

VYHLEDÁVACÍ SKAUT

Najdeme vůz přesně podle vašich představ. Prověřený a za odpovídající cenu. Stačí nám zanechat poptávku v sekci kupuji a mi pro vás začneme požadovaný vůz hledat.

REZERVAČNÍ SYSTÉM

Vždy aktuální inzerce. Pokud v kartě vozidla požádáte o jeho rezervaci, nákup vozu Vám bude upřednostněn.

PROVĚRKA VOZIDLA

Naši proškolení kolegové prověřují všechny nabízené vozy. U nás se nestane, abychom neznali technický stav prodávaných vozů. Stav vozidla prověřujeme fyzicky, ale také online.

FINANCOVÁNÍ

Jsme připraveni i na to, že budete potřebovat vůz zafinancovat. Ve spolupráci s nejvýznamnějšími bankovními institucemi vám zajistíme to nejvýhodnější financování na trhu. Schvalované úrokové sazby jsou u nás několikanásobně nižší než v autobazarech. Máme vyjednané ty nejnižší možné sazby.

POJIŠTĚNÍ NA MÍRU

Povinné ručení, havarijní pojištění. Spolupracujeme se všemi pojišťovacími domy, máme vyjednané nadstandardní obchodní slevy a tak jsme schopni vám poradit a vyhledat to nejvýhodnější pojištění podle vašich potřeb. Garantujeme nejnižší ceny.

Chcete se na něco zeptat?