• Obecné
  • Kupuji
  • Prodávám

Autoskaut zajišťuje full servis v oblasti prodeje a nákupu vozidel. Přenechejte všechny starosti s tím spojené na nás a naše technologie.

Zákazník, který chce koupit vůz, nemusí sledovat stovky nepřehledných nabídek na nejrůznějších serverech a následně objíždět množství autobazarů či soukromých majitelů a dohadovat se s nimi o ceně. Pokud si na Autoskaut.cz vyberete auto, náš zaměstnanec vám ho přiveze ukázat, předvede celou výbavu vozu a absolvuje s vámi i testovací jízdu.

Každý vůz, který nabízíme prochází důkladnou kontrolou. Údaje ze servisní knížky ověřujeme v místě, kde byl vůz servisován. V různých databázích zjistíme, zda není vůz kradený, zabavený, předmětem leasingu nebo soudního sporu. Následně proběhne technická prohlídka, kterou provede náš technik s dlouholetou praxí. Výsledky technické prohlídky včetně detailních fotografií vozu a předchozí analýzy jsou pro kupujícího k dispozici v nabídce prověřených vozů. Jsme naprosto transparentní, proto na fotografiích najdete například i škrábance na karosérii nebo v interiéru, případně detaily opotřebení jednotlivých dílů.

Autoskaut za vás (na základě notářsky ověřené plné moci) vyřeší i veškeré papírování spojené s převodem vozu na nového majitele a smluvně garantuje kompletní transakci.

Ano, kdykoliv, kdy se vám to bude hodit a vozidlo bude k dispozici.

Domluvíme na místě a času, kde prohlídka proběhne, dle vašich preferencí. S vozem dostavíme na určené místo, ukáže vám všechny vlastnosti a funkce vozu, projde s vámi kompletní dokumentaci a historii vozu a zodpoví veškeré vaše dotazy a s vozem se samozřejmě také projedete.

Sledujeme spoustu faktorů, které mohou ovlivnit tržní cenu vozu. Není to tabulková cena, ale je to individuálně určená cena, kterou určujeme na základě technické kontroly a situace na trhu.

Jsme připraveni i na to, že budete potřebovat vůz zafinancovat. Ve spolupráci s nejvýznamnějšími bankovními institucemi Vám zajistíme nejvýhodnější financování na trhu. Garantujeme nejvýhodnější nabídku!

Spolupracujeme se všemi pojišťovacími domy, máme vyjednané nadstandardní obchodní slevy a tak jsme schopni vám poradit a vyhledat to nejvýhodnější pojištění podle vašich potřeb. Garantujeme nejnižší ceny.

Každý vůz, který nabízíme prochází důkladnou kontrolou. Údaje ze servisní knížky ověřujeme přímo v místě, kde byl vůz servisován. V různých databázích partnera Cebia zjistíme, zda není vůz kradený, zabavený, předmětem leasingu nebo soudního sporu a zda sedí rok výroby. Ověříme informace o průběhu stavu tachometru. Výsledkem je podrobný report, který je k dispozici u každého vozu v naší nabídce.

Výsledky technické prohlídky včetně detailních fotografií vozu a předchozí analýzy jsou pro kupujícího k dispozici pro každý vůz v naší nabídce prověřených vozů. Jsme naprosto transparentní, proto najdete na fotografiích například i škrábance na karosérii nebo v interiéru, případně detaily opotřebení jednotlivých dílů.

Do prodeje zařadíme vozidlo pouze za těchto podmínek:

• jste výlučním vlastníkem vozu
  • nebyl nikdy havarovaný
  • vozidlo nebylo používáno jako taxi, autoškola, ani jako vůz v půjčovně
  • vozidlo není zatíženo leasingem

Veškerou administrativu včetně přepisu vozidla vyřídíme za vás. Můžete tedy zapomenout na tyto starosti.

Peníze za prodaný vůz obržíte do 3 pracovních dnů na váš bankovní účet.

Budete, jen se vždy domluvíme na termínu prohlídky vozu, když nejdeme potencionálního zájemce.

Inzerce na našem webu a ostatních inzertních serverech je zdarma.

Autoskaut je odměněn provizí z prodeje – od prodávajícího si bereme určité % z částky, za kterou se vůz prodá. Dalším zdrojem příjmů je zprostředkování pojištění a financování vozů.

Vozidlo by mělo být ideálně vysáté a umyté. Pokud to není možné, zajistíme vám mytí a vyčištění. Cena je vždy posuzována individuálně podle rozsahu.

Domluvíme čas a místo možné prohlídky tak, aby vám to co nejvíce vyhovovalo. Náš technik provede prohlídku vozu, zkušební jízdu, foto/video dokumentaci a projde s vámi potřebnou agendu.  Následně s vozem technik dojede do nejbližšího smluvního servisu, kde provedou nezávislou kontrolu podle našeho technického protokolu. U nás se nestane, abychom neznali technické stav prodávaných vozů.

Než technik vaše auto zkontroluje, můžete si dát kávu nebo oběd, ale samozřejmě můžete být prohlídce přítomni.

Na kompletní kontrolu včetně krátké testovací jízdy a nafocení vozu potřebujeme zhruba 60 minut.